25 maja 2013

Kolejna Akcja Maliny: Kolorowe lato na paznokciach

Witajcie dziewczęta:)

Nasza Droga Malinka znów zaskakuje fajnymi pomysłami. Tym razem zorganizowała Akcję "paznokciową", podczas której oprócz prezentowania tęczy barw na paznokciach, będziemy szukały naszego letniego hitu.
Czas trwania: od 23.maja do 22. czerwca br., czyli do pierwszego dnia lata! 
Celem akcji jest:
- zabawa kolorami,
- uśmiech każdego dnia, bo kolorowy świat cieszy! - potwierdzenie hasła "kobieta zmienną jest", - wybór Twojego letniego hitu. 
Zasady akcji: 1. Umieścić zasady akcji w poście na swoim blogu.
2. Zaproś do akcji co najmniej 5 osób.
3. Umieść powyższy baner w bocznym pasku z linkiem do inicjatorki akcji MALINY i dopisz się do listy obserwatorów jej bloga. 4. W czasie trwania akcji co najmniej w każdy WTOREK i PIĄTEK opublikuj post z wybranym przez Ciebie lakierem do paznokci prezentując go KONIECZNIE na własnych paznokciach. Jeden kolor na jeden post! Łącznie każda z nas opublikuje co najmniej 8 postów z 8 kolorami lakierów do paznokci.  Pierwszy KOLOROWY post umieszczamy we wtorek 28. maja, a ostatni w piątek 21. czerwca. 5. W pierwszy dzień lata, czyli dokładnie 22 czerwca wszyscy zamieścimy post podsumowujący akcję dokonując wyboru koloru lakieru, który tego lata będzie królował na naszych paznokciach.
Podsumowanie akcji i NAGRODA:
1. Opublikuj post podsumowujący prezentujący Twój hit na lato wraz z linkiem do posta dokładnie 22 czerwca.
2. Wyślij link do posta podsumowującego do 24 czerwca na mail MALINY.
3. Spośród dziewczyn, które spełnią WSZYSTKIE ww. zasady uczestnictwa wybiorę te, które otrzymają ode mnie nagrody za udział. Członkinie Malinowego Klubu będą miały większe szanse.


Najpierw zastanawiałam się czy dam radę publikować lakierowe posty w konkretnych terminach, zwłaszcza że szykuje mi się młyn w tym czasie, ale Akcja mnie bardzo kusi. Poza tym czuję się dodatkowo zachęcona zaproszeniem od Michałosi;)


Do Akcji serdecznie zapraszam: Żanetę J.(usmiechnieteoczy), Berni (kosmeto-look)),Nuneczkę1991,Paczaj-kę,Patrycję(Pasje rozmarzonej Skrzypaczki),

1 komentarz:

Bardzo cenię Wasze komentarze (zarówno te pozytywne, jak i konstruktywną krytykę). Komentarze mające na celu jedynie promocję własnych blogów/stron będą umieszczane w spamie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...