12 marca 2013

Tuningujemy nasze dłonie i stopy czyli...Akcja Maliny:)

Witajcie dziewczęta,

co prawda zima nie daje nam o sobie zapomnieć, jednak wiemy że nasza długo wyczekiwana wiosna prędzej czy później nadejdzie. A wtedy będziemy mogły pokazywać kolorowy manicure i pedicure. Oczywiście aby widok ten zachwycał dłonie i stopy muszą być zadbane i w dobrej kondycji. I właśnie między innymi temu służy kolejna akcja Maliny, do której z chęcią się przyłączam i Was serdecznie zapraszam: Czas trwania: od 11.marca - 8.kwietnia br


Zasady akcji:

1. Umieścić zasady akcji w poście na swoim blogu.
2. Zaproś do akcji co najmniej 5 osób.
3. Umieść powyższy baner w bocznym pasku z linkiem do inicjatorki akcji MALINY i dopisz się do listy obserwatorów jej bloga. 4. W czasie trwania akcji zamieść jak najwięcej recenzji ww. kosmetyków, 5. Wybierz spośród nich 3 kosmetyczne hity, po jednym z każdej grupy*:
  - kosmetyk do dłoni,
  - kosmetyk do stóp,
  - preparat do paznokci
   
i opublikuj post z listą Twoich REWITALIZACYJNYCH hitów
*UWAGA: Jeśli podczas trwania akcji nie znajdziesz swojego najlepszego kosmetyku, to lista hitów może zawierać nazwę kosmetyku już wcześniej przez Was recenzowany na blogu. Warunek jest taki jak w poprzednich akcjach - trzeba poszukiwać:)

Podsumowanie akcji i NAGRODY:
1. Opublikuj do 8. kwietnia post podsumowujący z listą 3 kosmetycznych hitów wraz z linkami do ich recenzji. 2. Wyślij link do posta podsumowującego do 11 kwietnia na mail MALINY.
3.
Nagrody za udział otrzymają tylko te dziewczyny, które spełnią ww. zasady uczestnictwa.


Do akcji chciałam zaprosić moje top gaduły:

  1. Kayah (13)
  2. kayra (11)
  3. Panna Migotka (10)
  4. Testerka (9)
  5. Żaneta J. (9)
  6. nuneczka1991 (8)
  7. outside-glass (8)
  8. ozamos (7)
  9. Paulina S. (7)
  10. Lila (7)

Ale zachęcam Was wszystkie do udziału:)

3 komentarze:

Bardzo cenię Wasze komentarze (zarówno te pozytywne, jak i konstruktywną krytykę). Komentarze mające na celu jedynie promocję własnych blogów/stron będą umieszczane w spamie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...