31 grudnia 2012

Fundacja w potrzebie

Moje Drogie,

domyślam się, że szykujecie się już do szampańskiej zabawy. Chciałam Wam jednak zająć chwilkę.

Jestem wielką miłośniczką zwierząt. Od lat interesuję się działalnością takich fundacji jak Viva! Od niedawna staram się także wspierać Fundację Centaurus. I to właśnie ta fundacja dziś potrzebuje każdej możliwej pomocy. W folwarku, gdzie przebywały zwierzęta,wolontariusze,zapasy żywności i leków wybuchł pożar. Straty są ogromne. Zginęły 3 psiaki, a fundacja straciła leki, żywność dla zwierząt i wiele innych rzeczy. 

Tutaj możecie przeczytać o tym więcej: KLIK . Pod tym linkiem znajdują się numery kont bankowych, adres Fundacji, gdzie można wysyłać/zawozić zebrane rzeczy. Na stronie są także numery telefonów, na które możecie wysyłać smsy zapewniające fundacji wsparcie finansowe.

"Potrzebne są fundusze na leki i same leki, środki opatrunkowe, lodówka na leki, potrzebna jest słoma i siano, potrzebna jest karma dla psów, bo spłonęły nasze 3 miesięczne zapasy. Spłonęły kontenery dla kotów, karma dla kotów, posłania. Potrzebne są materiały budowlane - by nasze konie miały nas na co dzień. Na folwarku stary, lekko zrujnowany Pałac był jedynym miejscem dla bytowania ludzi. W chwili obecnej - takiego miejsca nie ma. Każdy kąt zagospodarowaliśmy dla zwierząt, nawet garaże przerobiliśmy na boksy.

Przydadzą się koce, kurtki, buty, rękawiczki, wiadra w dużej ilości, nagrzewnice. Błagamy, nie zostawiajcie nas w tej chwili próby - bez Was wiele lat naszej działalności legnie w gruzach.."

Mam nadzieję, że i Wam nie jest obojętny los zwierzaków, jak i  osób które każdego dnia walczą o nie i ich życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo cenię Wasze komentarze (zarówno te pozytywne, jak i konstruktywną krytykę). Komentarze mające na celu jedynie promocję własnych blogów/stron będą umieszczane w spamie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...