25 października 2012

Nowości w hiszpańskim Glossyboxiefoto: www.glossybox.es
Jak wiecie subskrybuję hiszpańskiego Glossyboxa od jakiegoś czasu. Kilka miesięcy temu firma ta stworzyła dodatkowe pudełeczko na lato "Young Beauty" (seria limitowana). Kosztowało 10 euro, zawierało między innymi malutką prostownicę do włosów. Niestety stronka Glossy odrzuciła wtedy moją płatność i się na pudełko nie załapałam.

Teraz Glossy poszedł o krok dalej. Na hiszpańskiej stronie Glossyboxa można już zamówić subskrypcję takich pudełeczek. Nowe pudełka będą się pojawiać co 2 miesiące i kosztować 11 euro. Podejrzewam, że Hiszpanki z chęcią  się rzucą na kolejne pudełka mimo "wielkiego kryzysu":P

Ja na obecną chwilę nie będę w tym brać udziału. Jeśli pudełka będą miałe fajne produkty to może zamienię zwykłego boxa na Young Beauty.

Jeśli będziecie zainteresowane tym tematem to będę wrzucać posty z informacjami co znajdowało się w pudełeczkach Young Beauty.

To nie koniec nowości! Poza Glossy dla mężczyzn, które funkcjonuje już jakiś czas, pojawiło się także pudełko o nazwie "Baby". Kosztuje 25 euro, znajduje się w nim od 4 do 7 pełnowymiarowych produktów. Co można tam znaleźć? Zarówno kosmetyki, które pojawiają się także w normalnym Glossyboxie, jak i zabawki, smoczki, specjalne kremy do pielęgnacji skóry niemowląt, itp. 

Co prawda osobiście nie jestem zainteresowana powyższą tematyką (póki co):P Ale nawet jeśli miałabym teraz małego bobasa to 25 euro czyli 100 zł za pudełko z jakimś kremikiem, smoczkami i szminką jest po prostu słabe. Oczywiście w Hiszpanii zarabia się inaczej,ale mimo wszystko taniej wyszłyby zakupy w centrum handlowym w poszukiwaniu takich rzeczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo cenię Wasze komentarze (zarówno te pozytywne, jak i konstruktywną krytykę). Komentarze mające na celu jedynie promocję własnych blogów/stron będą umieszczane w spamie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...